Гимназия "Васил Левски" гр. Ямбол

 

Гимназия с традиции и новаторски дух!

Випуск 2018

"А" клас

Стая № 203

 

Класен ръководител:

 

Елена Радева

Понеделник:

 

1. Английски език

2. Английски език

3. Английски език

4. Час на класа

5. Английски език

6. Математика

7. Музика

"Б" клас

Стая № 204

 

Класен ръководител:

 

Симеон Кузманов

Понеделник:

 

1. Чужд език

2.  Английски език
3. Английски език
4. Час на класа
5. БЕЛ

6. Музика

7. Английски език

"В" клас

Стая № 205

 

Класен ръководител:

Анета Божилова-Петрова

Понеделник:

 

1. Музика

2. Английски език

3. Английски език

4. Час на класа

5. ФВС

6. Английски език

7. Английски език

"Г" клас

Стая № 206

 

Класен ръководител:

 

Петя Дюлгерска

Понеделник:

 

1.  Изобр. изк.

2.  Математика

3.  Математика

4.  ИТ

5.  Час на класа

6. Английски език

7.  Руски/ Италиански език

 

Вторник:

 

1. Бълг. език

2. Английски език
3. Английски език

4. Английски език

5. ФВС
6. Математика

 

Сряда:

 

1. Изобр. изк.
2. Английски език
3. Английски език
4. Английски език
5. БЕЛ
6. БЕЛ

Четвъртък:

 

1. Английски език

2. Английски език

3. ФВС

4. Математика

5. Английски език

6. Английски език 

 

Петък:


1. Английски език
2. Английски език
3. БЕЛ

4. ИТ
5. Английски език

6. Английски език

Вторник:


1. Английски език
2. Английски език
3. Английски език
4. ФВС
5. Математика
6. Английски език

Сряда:

 

1. Английски език
2. Изобр. изк.
3. Математика
4. Английски език
5. Английски език
6. Английски език

Четвъртък:

 

1. Бълг. език
2. Бълг. език
3. Математика
4. Английски език
5. Английски език
6. Английски език
7. Английски език

Петък:


1. БЕЛ
2. ИТ
3. Английски език
4. Английски език
5. Английски език
6. ФВС

Вторник:

 

1. Английски език

2. Английски език

3. Математика

4. Английски език

5. Английски език

6. БЕЛ

 

Сряда:

 

1. Английски език

2. Английски език

3. Английски език

4. Английски език

5. ФВС

6. Математика

 

Четвъртък:

 

1. Английски език

2. Английски език

3. Английски език

4. Математика

5. БЕЛ

6. БЕЛ

 

 

 

Петък:

 

1. ИТ

2. БЕЛ

3. Английски език

4. Английски език

5. Английски език

6. Изобр. изкуство

Вторник:

 

1. Английски език

2. Физика

3. Биология

4. БЕЛ

5. БЕЛ

6. Информатика

7. Инфпрматика ЗИП

Четвъртък:

 

1. Биология

2. Математика

3. Психология

4. География

5. Химия

6. Руски/ Италиански език

 

 

Сряда:

 

1.  БЕЛ

2.  Математика

3.  ИТ

4.  ИТ

5.  ФВС

6.  Музика

7. История