Гимназия "Васил Левски" гр. Ямбол

 

Гимназия с традиции и новаторски дух!

Випуск 2016

"А" клас

Стая № 303 

 

Класен ръководител:

 

Боряна Стамболова

Понеделник:

 

1. Етика и право

2. Бълг. език и литература

3. Биология

4. Час на класа

5. Химия

6. Английски език

7. Английски език

"Б" клас

Стая № 304

 

Класен ръководител:

 

Милка Димитрова

Понеделник:

 

1. Математика
2. ФВС
3. Етика и право
4. Час на класа
5. Английски език
6. Английски език
7. История

"В" клас

Стая № 305

 

Класен ръководител:

 

Ростислава Бакърджиева

Понеделник:

 

1. География

2. Математика

3. ФВС

4. Час на класа

5. Етика и право

6. Химия

"Г" клас

Стая № 306

 

Класен ръководител:

 

Спасимира Тодорова

Понеделник:

 

1.  Английски език

2.  Физика

3.  Информатика

4.  Час на класа

5.  Математика

6.  Биология ЗИП

7.  Биология

"Д" клас

Стая №

 

Класен ръководител:

 

Иван Панталаков

Понеделник:

 

1. ФВС

2. Етика и право

3. Математика

4. Час на класа

5. ИТ

6. ИТ

7. Химия

Вторник:

 

1. Биология
2. Математика
3. Английски език
4. История
5. Итал. език
6. Итал. език

Сряда:

 

1. Физика
2. Бълг. език
3. Информационни техн.
4. Химия
5. Етика и право
6. Итал. език
7. Математика

Четрътък:

 

1. Англ. език
2. Математика
3. Итал. език
4. Бълг. език
5. Бълг. език
6. ФВС
7. Физика

Петък:


1. Англ. език
2. География
3. БЕЛ
4. БЕЛ
5. История
6. ФВС

Вторник:


1. БЕЛ  
2. Математика
3. Руски/италиански
4. Английски език
5. Английски език
6. История
7. География

Сряда:

1. Биология 
2. Информатика
3. История /ЗИП/
4. Химия
5. БЕЛ
6. БЕЛ
7. Физика

Четвъртък:


1. Математика
2. Физика
3. Биология
4. ИТ
5. БЕЛ
6. БЕЛ

Петък:


1. Химия    
2. Руски/италиански
3. Етика и право
4. ФВС
5. История /ЗИП/
6. БЕЛ

Вторник:

 

1. География

2. ИТ

3. Руски/Италиански език

4. БЕЛ

5. Биология

6. Английски език

7. Английски език

Сряда:

 

1. Английски език

2. Физика

3. История ЗИП

4. Информатика

5. Биология

6. Математика

7. География

Четвъртък:

 

1. Физика

2. Етика и право

3. Английски език

4. История ЗИП

5. История

6. БЕЛ

7. БЕЛ

 

 

Петък:

 

1. История

2. Руски/ Италиански език

3. ФВС

4. География ЗИП

5. Химия

6. Математика

Вторник:

 

1. ИТ

2. Химия

3. Химия ЗИП

4. Руски/ Италиански език

5. Математика

6. Английски език

7. Английски език

Четвъртък:

 

1. Биология:

2. Биология ЗИП

3. География

4. Математика

5. ФВС

6. Физика

 

 

Сряда:

 

1. ФВС

2. БЕЛ

3. БЕЛ

4. Етика и право

5. Химия ЗИП

6. Химия

7. История

Петък:

 

1. Руски/ Италиански език

2. Етика и право

3. БЕЛ

4. История

5. Биология ЗИП

6. Английски език

Вторник:

 

1. БЕЛ

2. Информатика

3. Математика

4. Руски/Италиански език

5. География

6. Англ. език

7. Математика ЗИП

Сряда:

 

1. Химия

2. ФВС

3. Физика

4. Математика

5. Англ. език

6. Етика и право

Четвъртък:

 

1. БЕЛ

2. БЕЛ

3. ИТ

4. Англ. език

5. Физика

6. История

7. Биология

Петък:

 

1. Руски/Италиански език

2. Математика

3. Математика

4. Биология

5. Англ. език

6. История